קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל כל סיפורי ההצלחה

סיפור הצלחה פפאיה

חברה לנעלי ילדים ונוער המונה 45 סניפים ברחבי הארץ

אבי פדרמן ומשה אורון - בעלי חברת פפאיה

בתחילת דרכנו המשותפת עם חברת פפאיה המתמחה בשיווק נעלי ילדים, נוהלה החברה על ידי שני שותפים וכבר בפגישתנו הראשונה גילינו כי החברה הייתה רחוקה שנות אור ממיצוי הפוטנציאל העסקי שלה נוכח חילוקי הדעות החוזרים והנשנים בין שני מקבלי ההחלטות הבכירים בה.

לאחר עבודה מקיפה ומאומצת של מספר שבועות מול כל אחד מהשותפים בתחום השיפור האישי והניהולי גם יחד, חזרו השניים לנהל שיח בונה שאיפשר להם להגיע להסכמה על פירוק השותפות ברוח טובה – היה זה במידה רבה הצעד הראשון של הארגון בדרך לפסגה.

תכנית העבודה האסטרטגית שגיבשנו סייעה להוצאת הגורמים השליליים שמנעו את התפתחותה של החברה – ולגיוס של העובדים החדשים אשר תרמו לשגשוגה הכלכלי והתדמיתי כאחד. יתרה מכך, כיום נמצאת רשת פפאיה בבעלותו של משה אורון וניהולה השוטף והיומיומי מופקד בידיו של המנכ"ל אריק לייבוביץ אשר גויס על-ידנו בתחילת הדרך כסמנכ"ל הכספים של הארגון.

לצד תהליכי הקליטה, הסינון והמיון שאותם הטמענו ושעליהם פיקחנו באופן אישי, הוטמעו במחזור החיים של הארגון מגוון רחב של אינדיקטורים סטטיסטיים אשר סייעו למקבלי ההחלטות בזמן אמת בבואם להכריע בסוגיות המהותיות שעמדו לפתחם.

יתרה מזאת, ככל שעבר הזמן והתנאים לכך בשלו, הכשרנו גם את הדור השני של ההנהלה לפעילות החברה וסייענו לחברי ההנהלה החדשים לאמץ את ה-DNA הארגוני שחייב היה להפוך גם למנת חלקם על מנת להבטיח את עתידו הכלכלי של הארגון בטווח הארוך.

השורה התחתונה: הכנסות החברה צמחו מאז תחילת הדרך במאות אחוזים וזאת באופן שהפך את החברה מסיטונאית בתחילת דרכה לאחת החברות הקמעונאיות המובילות בתחומן בישראל. ואם כבר במספרים עסקינן, הרי שהחותמת העיקרית להצלחה העסקית שנחלה חברת פפאיה נעוצה במספר הסניפים הרב של הרשת ברחבי הארץ – לא פחות מ-45 כאלה תמצאו מנהריה ועד אילת.