קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל גרף השירותים

סטטיסטיקות - מדדי התפוקה של הארגון

הכלי שיאפשר לך להיות תמיד עם היד על הדופק בדרך לשיפור משמעותי בתפוקת הארגון שלך

  • איך תוכל לקשור בין שכר ותפוקה?
  • איך תוכל לנהל ארגון שלם מבלי להיות מעורב אישית בעשייה ובברור העובדות?
  • איך תוכל לנסוע לתקופת מה ולדעת בדיוק מה קורה בארגון בלחיצת כפתור?

על שאלות אלו ורבות אחרות תקבל מענה במסגרת הייעוץ בנושא סטטיסטיקות בארגון.

פדרמן יועצים - מדדי התפוקה של הארגון

ההתבוננות הישירה ביותר בארגון לגבי מצבו היא – סטטיסטיקות. הן מספרות על תפוקה, הן מודדות מה בוצע. ניהול נעשה בצורה הטובה ביותר על ידי סטטיסטיקות, אנו נוכחנו פעמים רבות שהטמעת נושא זה בארגון יוצר גידול משמעותי בתפוקה של עובד,מחלקה,אגף וכלל הארגון, דבר התורם לשגשוג העסק ולהצלחתו.

מהי סטטיסטיקה:

סטטיסטיקה היא מספר או כמות המושווים למספר או כמות קודמים של אותו הדבר, ומתייחסים לכמות העבודה שנעשתה או לערכה בכסף. לכל אגף, מחלקה ותפקיד בארגון נקבעת סטטיסטיקה, אשר מייצגת את העבודה או התפוקה שלו.

כל עובד נדרש לדווח מדי שבוע את הסטטיסטיקות של כל תפקיד שעליו הוא אחראי. כדי לעשות זאת, העובד צריך לנהל רישום יומי של סטטיסטיקות אלה; לפיכך, אפשר להשוות את הסטטיסטיקה של יום אחד לסטטיסטיקה של היום הקודם, לחזות באמצעות חישוב את הסטטיסטיקה העתידה להיות בשבוע הנוכחי בהשוואה לסטטיסטיקה שדווחה בשבוע שעבר, ולגרום לכך שיקרו פעולות אשר יובילו לגידול הסטטיסטיקה היומית ובסופו של דבר לגדילה של הסטטיסטיקה השבועית.

על ידי יישום טכנולוגית הסטטיסטיקות בארגונך, אתה תוכל לראות בזמן קצר את התפוקה האמיתית של כל עובד בארגונך ללא כל התירוצים וההצדקות הרגילים שאתה שומע מדי יום כמו " אני עסוק כל היום ולא היה לי זמן" או "יש לי יותר מידי דברים לעשות".

אנו יכולים להטמיע את טכנולוגית הסטטיסטיקות בארגונך ובכך ליצור גידול משמעותי בתפוקה של כל עובד בארגונך, דבר אשר יביא לשגשוג העסק ולהצלחתו.