קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל גרף השירותים

ייעוץ עסקי לעסקים

ייעוץ עסקי לעסקים גדולים ובינוניים

מדי שנה נפתחים בישראל אלפי בתי עסק חדשים, מרביתם שייכים לקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים. בשל בעיות ארגון והתנהלות המתרחשות כבר בשנה הראשונה רוב עסקים אלו סובלים ממשברים חמורים בדרך וכך, מדי שנה נאלצים עשרות אלפי עסקים להיסגר.

זו אמנם מראת המציאות אך היא אינה חייבת להיות תמונת המצב שלכם. בישראל כיום פועלות חברות רבות המעניקות שירותי ייעוץ עסקי לעסקים ולעסקים חדשים על מנת שיוכלו להתחיל ברגל ימין.

ייעוץ עסקי לעסקים גדולים ובינוניים

כאשר בעלי העסק בוחרים ללוות את שנות הפעילות הראשונות שלהם או לחלופין את העסק הקיים שלהם בשירותי ליווי עסקי לעסקים הם מאפשרים בעצם לאדם אחר, איש מקצוע מומחה בעל זווית ראייה ייחודית, להעניק מבט אובייקטיבי ורחב על התנהלות העסק שלהם. מתוך נקודת מבט זו ותוך חשיבה מתמדת על דרכי שיפור והתייעלות נובט לו עתיד חדש.

בתהליך הייעוץ העסקי לעסקים מפתחים בראש ובראשונה מודל עסקי מגובש וברור, בהמשך יש לשים דגש על שיפור היכולת האישית של מנהלי הארגון, ליצור מבנה ארגוני חדש תוך הגדרת תפקידים מגובשת, לכמת ולמדוד את מדדי התפוקה של הארגון ולבצע תהליכי התייעלות ארגונית מקיפים שבסופו של דבר יאפשרו הצלחה בטווח הארוך.

ייעוץ עסקי לעסקים בהיבט פיננסי

מלבד הדגשים על הפן הארגוני והניהולי של החברה יש לתת את הדעת על ההתנהלות הכלכלית שלה ולבדוק כיצד ניתן לגבש בסיס פיננסי איתן להמשך הדרך.

כל החלטה המתקבלת על ידי מנהלי העסק ועובדיו משפיעה ישירות על המצב הפיננסי שלו. תוכנית פיננסית עסקית הכוללת תכנון פרטני של מצב התזרים, תיעוד הכנסות והוצאות, ובעיקר בקרה מתמדת מול הוצאות, השקעות וקרנות למיניהן תאפשר שמירה ואבטחה על ניהול התזרים ותאזן אותו.

מייעוץ להצלחה

נכון, עסקים רבים מצליחים לשרוד ולהתקיים גם ללא ייעוץ עסקי צמוד, אך כיום בעידן בו המונח הישרדות אינו רק תוכנית ריאליטי כל עסק, קטן או גדול מוטב שיצטייד בשירותיו של איש מקצוע בעל קרדיט בייעוץ עסקי לעסקים שיוביל אותו להצלחה.

בסופו של דבר תהליך הייעוץ נועד בכדי לעורר שאלות ולהטוות דרך. שימו לב כי חשיבות רבה מוענקת ליכולתו של העסק שלכם להיות בעל זהות עסקית מושכת, כזו שתגרום ללקוחות להעדיף אותו על פני עסק דומה אחר. את יצירת הייחוד הזה ואת הפרמטרים האחרים שיש לחזק יבודד עבורכם היועץ העסקי לעסקים.

פדרמן, חברת יעוץ ארגוני

חברת פדרמן יועצים היא אחת מהחברות לייעוץ עסקי לעסקים המצליחות הפועלות בישראל. החברה מעניקה שירותי ייעוץ עסקי לחברות גדולות, בינוניות וקטנות.

במסגרת השירותים אנו פועלים לשיפור מנהלים והנהלה, לפתרון בעיות, לארגון מחודש של תוכניות היעדים וההתייעלות בארגון ועוד. כמו כן אנו עוסקים גם בייעוץ לתהליכי גיוס עובדים לחברות ועסקים בישראל.

מעוניינים לחולל מהפכה בדרך בה מתנהל הארגון שלכם? צרו עמנו קשר ונציגינו ישמחו לתאם עמכם פגישת ייעוץ.
צרו עימנו קשר בטלפון: 050-8343370 או לחצו כאן