קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל גרף השירותים חזרה אל כל סיפורי ההצלחה

סיפור הצלחה חברת חותם

חברת יבוא ריהוט וחפצים מיוחדים מחו"ל

אבי פדרמן וחותם

שמי חכים יפעת, ויחד עם בעלי קובי אנו בעלים של חברת "חותם - עיצוב חובק עולם" מזה 16 שנה ומתמחים ביבוא ריהוט וחפצים מרחבי העולם ומכירתו.

את החברה הקמנו יחד, ועסקנו בכל הנושאים הנוגעים בארגון. החיבור עם אבי פדרמן נוצר לפני שנה וחצי במהלך פגישה עם רו"ח של החברה בנושא מצב החברה ומתוך רצון לשינוי, הבראה והתפתחות של החברה. בתחילה חששנו מהוצאה כספית הכרוכה בתשלום ליועץ.

פגישתנו הנעימה עם אבי כללה מילוי שאלון מדוקדק, חלקו על העסק וחלקו אישי, שאלון אשר חשף עבורו נתונים רבים עלינו וכן על הארגון. כישוריו הרבים של אבי פדרמן ויכולתו לניתוח, ייעוץ וייעול הארגון והאנשים העובדים בו באים לידי ביטוי בכל ישיבה שבועית שאנו עורכים יחד עם מנהלי החנויות ובה אנו מנתחים סטטיסטיקות שבועיות ומניעים את הארגון קדימה אל עבר יעדיו.

העבודה המשותפת עם אבי פדרמן הביאה ומביאה תוצאות גדולות! גידול של 400% בהיקף פעילות החברה מול לקוחותיה, מול ספקים והחשוב בקרב העובדים.

אבי פדרמן מסייע לנו באופן מקצועי החל מגיוס עובדים והשמתם, יצירת מוטיבציה והתלהבות בקרבם, פיתוח מיומנות ניהול ובסופו של דבר קידום האינטרסים המשותפים שלנו ושל הארגון.

אין ספק שאבי פדרמן משאיר חותם!!