קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל גרף השירותים

חברת ייעוץ ארגוני

בדרך להצלחת העסק שלך

בשנים האחרונות הפך תחום הייעוץ הארגוני לאחד מעמודי התווך של תהליכי השינוי וההנעה של חברות גדולות וקטנות. בעזרת כלים שונים ומגוונים מצליחות חברות הייעוץ הארגוני לחולל תהליכי צמיחה ושינוי גם בחברות שהיו מצויות בקשיים ארגוניים גדולים ומורכבים.

למעשה לא מעט חברות מחזיקות באופן קבוע בחברת ייעוץ ארגוני כחלק בלתי נפרד מן המערך התומך של החברה ומעניקה לחברה זו סמכויות לביקורת פנים קבועה בתהליך הניהול השוטף של הארגון.

מטרות העל של חברת הייעוץ הארגוני

כל חברת ייעוץ ארגוני שמה לנגד עיניה מטרת על אחת והיא לחולל תמורה מהפכנית בדרך בה מתנהל הארגון ושחרור ההיבטים בהם הוא נמצא "תקוע".

המטרות הנגזרות ממטרת על זו הן יציאה ממשבר ומעבר לצמיחה והתפתחות, יכולת לבצע שינוי תפיסתי בדרג הבכיר ובעובדים בכלל, הנעה של כוח האדם בצורה אופטימאלית וייעול המערכת כולה לרבות שיטות העבודה וההתנהלות בארגון.

דרכי הפעולה של חברות הייעוץ הארגוני

על מנת להצליח במשימה של חברות הייעוץ הארגוני להכיר היטב את הארגון העומד מולה. לאחר מכן עליה להפעיל כלים שונים במטרה לחולל את התמורה במקומות בהם גילו היועצים הארגוניים שיש לנכון לבצע התערבות.

בחלק מן המקרים מדובר בארגון מחודש של כוח האדם בארגון (תוך דגש על שיטות הנעת צוות, ההיבט האנושי בארגון, שותפות בעבודה, דרכים לביצוע חלוקת נטל ועוד), ולעתים דווקא בפן הטכני או המשימתי של הארגון (הגדרה מחודשת של יעדים ומטרות, ביצוע תעדוף של המשימות המונחות על הכף, הגדרות תפקידים מחודשות, אסטרטגיות פעולה, מיתוג או שיווק בפורמט שונה ועוד).

מיהם אנשי חברות הייעוץ הארגוני?

היועצים הארגוניים הפועלים בחסות חברות ייעוץ ארגוני מקצועיות הם בעלי השכלה נרחבת מאד בתחום הייעוץ והעסקים. בהכשרתם זכו היועצים להתנסות בקשת רחבה של תחומים בהם: אבחון, ניתוח תהליכים, יכולת למידה וניתוח של מצבים מורכבים, הכרה לעומק של ההיבט האנושי בארגון והתרבות הארגונית של חברות וארגונים במאה העשרים ואחת ועוד.

ביכולתו של היועץ הארגוני המקצועי לבצע ארגון מחודש של העסק, לשפר את יעילות החברה, להנחות את עובדי כוח האדם כיצד לבצע הליכי גיוס וקליטה נכונים, לבצע תכנון פיננסי להתייעלות הארגון וכן לבנות מערכים אסטרטגיים ותוכניות פעולה לטווח ארוך

פעולות ותהליכים אלו מתאימים לכל חברה בכל תחום, בין אם במסגרת ציבורית ובין אם פרטית. הצלחת החברה לייעוץ ארגוני תלויה בשיתוף הפעולה בין המנהלים בארגון וכל יתר העובדים לבין היועצים הארגוניים. שיתוף פעולה פורה יביא לתוצאות ולהשפעה ישירה על מידת הצלחת החברה בהמשך הדרך.

פדרמן, חברה לייעוץ ארגוני

חברת פדרמן יועצים מעניקה שירותי ייעוץ עסקי לחברות גדולות, בינוניות וקטנות. במסגרת השירותים אנו פועלים לשיפור מנהלים והנהלה, לפתרון בעיות, לארגון מחודש של תוכניות היעדים וההתייעלות בארגון ועוד. כמו כן אנו עוסקים גם בייעוץ בתהליכי גיוס עובדים לחברות ועסקים בישראל.

מעוניינים לחולל מהפכה בדרך בה מתנהל הארגון שלכם? צרו עמנו קשר ונציגינו ישמחו לתאם עמכם פגישת ייעוץ.

 צלצלו כעת 050-8343370 או לחצו כאן