קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל כל סיפורי ההצלחה

סיפור הצלחה דניאלה להבי

סטודיו לעיצוב שהפך לחברה מובילה בתחומה

אבי פדרמן ודניאלה להבי

תהליך הליווי והייעוץ התנהל בתחילת הדרך במקביל עם המעצבת דניאלה להבי ובנה אורי להבי. לאחר פטירתה של דניאלה ז"ל, המשכנו בעבודה ישירות מול אורי שמוביל את המותג עד היום.

השלב הראשון בתכנית העבודה שבנינו התמקד בשיפור יכולות הניהול האישיות של דניאלה ואורי ובפרט על התקשורת הבינאישית ביניהם. התהליך כולו הביא לשיפור של ממש כפי שהעיד אורי עצמו במכתב שכתב לנו: "בכלל יחסי עם אנשים ובייחוד עם אמא שלי, שהיא גם המעסיקה שלי, השתפרו לאין שיעור. מאדם קריר ורציני הפכתי לאדם משעשע ונחמד."

השלב הבא במסע המשותף שלנו התמקד בגיבוש המבנה הארגוני של המותג וכן בהגדרת התפקידים והמדדים הסטטיסטיים שינחו את המשך צמיחתו של הארגון. סייענו לדניאלה ואורי גם בבניית התקציב וביצירת מערכי בקרה שנוצרו על מנת לוודא שמשאבי הארגון מנוצלים באופן אופטימלי.

על מנת לעקוב אחר התפתחות הארגון לאורך זמן הכנסנו בשיתוף עם דניאלה ואורי את ישיבות הבקרה הקבועות שהפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של הארגון. במהלך הישיבות הוצגו למשתתפים דו"חות יישומיים שהתבססו על המעקב השטף אחר הפעילות של הארגון – וזאת במטרה לנתח את המהלכים שכבר יצאו לפועל – ולתכנן את המהלכים האופטימליים להמשך הדרך.

השורה התחתונה: כיום החברה בניהולו של אורי להבי הפכה למובילה בתחומה ורשמה גידול של למעלה מ 100% בהכנסות בהשוואה לנקודת ההתחלה שלנו. כיום תוכלו למצוא את חנויות הרשת כמעט בכל קניון ברחבי הארץ ולאחרונה פיקח אורי גם על כניסת המותג לשוק האמריקאי שבו רושמת הרשת הכנסות הנמצאות בצמיחה מתמדת.