קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!
חזרה אל גרף השירותים

גיוס עובדים בהתאם לצרכי הארגון

ארגון איכותי מתחיל מעובדים איכותיים

פדרמן יועצים - גיוס עובדים

מכיוון שכל ארגון, חברה או עסק הם מורכבים בבסיסם מקבוצה של אנשים שעובדים יחדיו על-מנת להגיע למטרות שהסכימו עליהם, חשוב לנו מאוד שקבוצת האנשים שעובדים אצלנו תהיה מהטובה ביותר.

כאשר חברה מורכבת מעובדים לא מקצועיים, עצלנים, לא יציבים וכל יתר שלל התכונות השליליות שאפשר לחשוב עליהן, החברה בסבירות גבוהה מאוד תיכשל ובסופו של דבר תגיע לפשיטת רגל.

לעומת זאת כאשר חברה מורכבת מקבוצה מלוכדת של עובדים חרוצים, מקצועיים, יציבים ואתיים; החברה תהיה מוצלחת מאוד ותעבוד כקבוצה מאוחדת ותשאף להגיע לכל המטרות שהציבו עבורה. זוהי נוסחה לחברה שתתמודד עם כל המכשולים העומדים בדרכה לפסגה.

לכן, כאשר אנו מעוניינים לגייס לחברה עובד חדש, עלינו להבין שלא מדובר רק על גיוס עוד עובד למצבת כח האדם של החברה. אותו עובד יהיה גורם נוסף בקבוצה שיתרום או לא להצלחת החברה כולה. ישנה דרך נכונה ודרך לא נכונה לגייס עובד. כאשר מגייסים בדרך הנכונה, מאוד קל לגייס עובדים איכותיים אשר יביאו את החברה או העסק למטרות הנחוצות ואף מעבר לכך. כאשר תהליך הגיוס אינו מתבצע כמו שצריך, ניתן להגיע לקשיים בגיוס עובדים טובים ואף לחשוב שלא ניתן לגייס עובדים או שאין כבר עובדים איכותיים בנמצא.

כדי למשוך את האנשים הנכונים ולאחר מכן לאתר אותם במהלך ראיון העבודה ולבסוף לגרום להם להיקלט בצורה יעילה בארגון, אנו מספקים לכם תהליך גיוס עובדים מדויק ויעיל שיוכיח את עצמו.

תהליך הגיוס מורכב מכמה חלקים עיקריים:

  1. הגדרת התפקיד, פרופיל המשרה.
  2. הכנה ופרסום של מודעת הדרושים.
  3. הכנה לראיון העבודה.
  4. מיון מועמדים ראשוני.
  5. מבדקי התאמה למועמדים.
  6. ראיון עבודה למועמד.
  7. גיוס המועמד המתאים.
  8. קליטה והכנסה של העובד לתפקיד.

אנו ב"פדרמן יועצים" בנינו תהליך ייחודי, מדויק ואמין אשר הוכיח עצמו והביא לכך שעובד חדש יגיע לתפוקה מירבית בזמן הקצר ביותר. אז במקום להסתבך בערמות של קורות חיים לא רלוונטיים שמובילים לבזבוז הזמן היקר שלך, תן לנו לעזור לך בעבודת הגיוס.

אנו נביא לך את האדם המתאים לתפקיד ונעזור לך להביא אותו לתפוקה במהירות ובמקצועיות.