קבע פגישת ייעוץ בחינם עוד היום!

פדרמן יועצים יותר מייעוץ ארגוני

מובילים חברות וארגונים להצלחה בישראל כבר למעלה מעשור

חברת פדרמן יועצים עוסקת במתן שירותי ייעוץ עסקי וכן בתהליכי גיוס עובדים לחברות ועסקים בישראל. באתר תוכלו למצוא מידע על השירותים השונים שאנו מספקים בתחומי הייעוץ העסקי, שיפור מנהלים וכן לגבי תהליכי הגיוס אותם אנו נותנים.

אנו מעבירים שירותי ייעוץ בתחומים הבאים:

  • שיפור מנהלים והנהלה
  • ארגון העסק
  • שיפור יעילות החברה
  • גיוס וקליטת עובדים
  • פתרון בעיות בעסק
  • שיווק נכון
  • תכנון יעדים מובנה לחברה
  • תכנון פיננסי להתייעלות העסק
  • תהליכי שיפור מצבים בעסק
  • בניית מערכות מדדים וסטטיסטיקות עבור חברות

אנו מעניקים שירותי ייעוץ לחברות מתחומי הבניין, הנדסה, אופנה, תכנון, שיווק, קמעונאות, שילוח בינלאומי ומקצועות חופשיים. אנו מספקים שירותי ייעוץ לכלל החברות בישראל, בעיקר עם התמקדות בחברות בגודל בינוני בבעלות פרטית. אך כמובן שגם חברות קטנות וגדולות יכולות ליהנות מהשירותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו.

אנחנו לא מספקים שירותי ייעוץ פיננסי לניהול תיקי השקעות וכתחליף ליועץ פיננסי, אך אנו מעבירים ייעוץ לתכנון פיננסי לעסק על-מנת להביא אותו לרווחיות וגידול על-ידי תכנון נכון המביא להגדלת הכנסות והורדת הוצאות לא נדרשות.

תהליך ייעוץ ייחודי

מה שמייחד אותנו בניגוד לחברות ייעוץ אחרות, הוא שאנחנו מטפלים קודם כל בצמרת, בעלים שותפים ומנהלים, אנחנו יודעים להביא לשיפור משמעותי ביכולות האישיות והארגוניות של אלו המובילים את החברה. שיפור זה הוא הצעד הראשון והמשפיע ביותר להצלחת החברה.

כוח עבודה איכותי

מכיוון שכל ארגון, חברה או עסק מורכבים בבסיסם מקבוצה של אנשים שעובדים יחדיו על-מנת להגיע למטרות שהסכימו עליהם, חשוב לנו מאוד שקבוצת האנשים שעובדים אצל לקוחותינו תהיה מהטובה ביותר. משום שהאנשים העובדים בארגון הם המרכיב העיקרי להצלחה או כישלון של אותו ארגון, הייעוץ העסקי מאוד קשור למרכיב כוח האדם בארגון.

אבי פדרמן מייסד ומנכ"ל

אבי פדרמן | מייסד פדרמן יועצים

אבי פדרמן הוא בעל כ-36 שנות ניסיון בשיווק עסקי, מתוכם עבד כ-22 שנה בחברת "פז חברת נפט" בה שימש בין השאר כעוזר מנכ"ל ובתפקידים ניהוליים אחרים. פדרמן עבר הכשרה בחשמל ואלקטרוניקה בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א והכשרה בשיווק מאוניברסיטת WHARTON בארה"ב.כמו כן עבר קורסים והכשרות בתחום הנדל"ן ,בעבודה מול גורמים משפטיים, רשויות ומו"מ עם גורמים עסקיים.

במסגרת עבודתי עסקתי וצברתי ידע רב בתחומי השיווק,המכירות,הנדל"ן, פתוח עסקי וטכנולוגי ובמיוחד בתקשורת ומו"מ עם אנשים. משנת 2001 לאחר שהשלים הכשרתו כיועץ מוסמך של טכנולוגיית הניהול של WISE (המוסמך ה I בישראל), החל אבי לעסוק בתחום הייעוץ וההכשרה של בעלי עסקים בישראל. במסגרת זו צבר ניסיון רב באיתור הגורמים המונעים מבעלי עסקים לממש את מטרותיהם ולאחר שאלו אותרו וטופלו לתת להם כלים שמאפשרים לארגון להתקדם בוודאות לעבר היעדים שהוצבו. ניסיון רב נצבר בתחומי הבנייה, אופנה,הנדסה,אינטרנט,דפוס ומקצועות חופשיים. אולם הידע והניסיון המשמעותי ומכריע ביותר הינו ההבנה ,היכולת והוודאות שיש לו בכך שניתן לשפר ולטפל באדם ,במנהל,בעובד ולהביא לשיפור ביכולת ובביצועים שלו.תהליך זה הוא התהליך המכריע ומהווה את השינוי בדרך להצלחה ,לאושר ושגשוג כלכלי.

ורד לביא מנהלת תחום שיפור אישי למנהלים

ורד לביא

ורד לביא המהווה חלק בלתי נפרד מצוות ההיגוי של פדרמן יועצים מתמחה בתחום השיפור הניהולי-אישי מזה 15 שנים. במסגרת עבודתה ליוותה ורד לאורך השנים עשרות מנכ"לים ומקבלי החלטות בכירים נוספים בשורה של חברות גדולות במשק.

ורד אמונה הלכה למעשה על השלב הראשון והמשמעותי ביותר בתהליך ההבראה והשדרוג העסקי – והוא שיפור היכולת האישית של המנהל אשר נמצא בצמרת ההיררכיה הארגונית וזאת משום שהאני מאמין שלנו גורס כי המפתח לשיפור הביצועים של הארגון נעוץ בראש ובראשונה ביכולתו של המנהל למצות את הפוטנציאל האישי הטמון בו. לכל אורך תהליך הליווי מקבל המנהל מגוון רחב של תובנות וכלים מעשיים המסייעים לו להתניע את השינוי הארגוני שתלוי בראש ובראשונה בו - וברצון שלו לקבל את ההכרעות הקריטיות המחויבות למציאות – וליישמן הלכה למעשה בהקדם האפשרי.

אנו סבורים כי גם אם המנכ"ל נמצא בתקופה פחות טובה ברגע נתון, הרי שעל מנת להשיבו לדרך הישר העסקית, נכון יהיה בין היתר לרדת לעומקם של המאפיינים העסקיים והמנטליים שהיו למנת חלקו במהלך התקופות היותר מוצלחות. בדיוק מהסיבה הזו חלק מתהליך הליווי מתבצע באמצעות שיחות עומק שמאפשרים למקבל ההחלטות הבכיר שיושב מולנו להיפתח ולשחזר את רגעי ההצלחה בכדי להבין מה הלך לאיבוד במהלך הדרך – ולהחזיר את הדברים לקדמותם.

התוצר המעשי שנובע במישרין מהליווי שמעניקה ורד מתמקד בהעצמה האישית של מקבלי ההחלטות אשר מוצאים עצמם פעמים רבות נטולי אנרגיות ו\או יכולת להוביל את השינוי שלו נזקק הארגון נואשות.

למען הסר ספק, ראוי לציין כי כל תהליך הליווי והייעוץ שמוענק על ידי חברת פדרמן יועצים – ובפרט על ידי ורד מגובה בדו"חות מעקב המבוססים על מודלים ייחודיים שפיתחנו במטרה לבחון את תהליך השינוי שעובר המנהל לכל אורך הדרך.

הניסיון המעשי שצברה ורד תורגם לאורך השנים לעשרות סיפורי הצלחה שחלקם מובאים באתר זה ().

כך, למשל, כותבת מיקה, אשר עברה תהליך ליווי משמעותי מאוד לצדה של ורד: "הגעתי לפה חסרת ה-"אני העצמי", לא ידעתי מה המטרות שלי ולאט לאט הבנתי מהם מקורות העוצמה שלי, את זה שהכל תלוי בי. הבנתי שבסופו של דבר זה הכל עניין של ההחלטות שאני צריכה לקבל".

גם אריק, מנכ"ל נוסף שהסתייע בשירותיה של ורד כותב כך: "בזכותך זזתי הצידה והצלחתי לראות מהצד מה קרה לי ולחברה שלי לאורך הדרך. היום אני מרגיש הרבה יותר טוב, אני מבין את עצמי טוב יותר ויודע כיצד להתמודד עם האתגרים הרבים שעוד נכונו לי בהמשך הדרך. תודה לך על הכל."